יום ג', טז’ בתשרי תשע”ט
דף הבית כיתות גלריה חדר מורים יצירת קשר
מנתונים עולה כי במהלך הקיץ שעבר נפגעו בתאונות דרכים,1,477 ילדים היפגעות ילדים בתאונות דרכים בחודשי הקיץ גבוהה מהממוצע החודשי. בחודשי חופשת הקיץ מרבית הילדים הנפגעים בתאונות דרכים הם נוסעי רכב. ולכן חשוב מאוד לשמור על ערנות ולהקפיד על כללי הבטיחות גם בקיץ.
קרא עוד...
הקיץ הגיע ועימו גם החשק לצאת אל מחוץ לבית ולחוות את העונה החמה בצורה הכי טובה שיש. זהו הזמן להתחיל ולהנהיג בביתכם הרגלים בריאים יותר, שיכניסו בכם מרץ לקראת שלל פעילויות הקיץ. בעזרת שמירה על כמה עקרונות, תוכלו לשמור על גופכם גם בקיץ.
קרא עוד...
כולם אוהבים את השמש! היא מאירה לנו את היום, היא מחממת אותנו ומחייכת אלינו...אז נכון שהשמש היא טובה לנו אבל לפעמים היא יכולה להיות גם מאוד מזיקה. השמש פולטת קרינה שנקראת אולטרה סגולה שאינה בריאה לנו. כאשר אנחנו חשופים הרבה לשמש, קרני השמש פוגעות בנו ויכולות לגרום לנו למכת חום (כאבי ראש התייבשות) ואפילו לכוויות עור, כאילו היו מים רותחים, וזה מאוד מאוד מסוכן וגם כואב. לכן, מאוד חשוב לשים לב לחשיפה שלנו לשמש כדי לשמור על עצמינו ועדיין להינות גם בימים קיציים וחמימים! אז הנה כמה כללים שיש לזכור כדי להיות חכמים בשמש!
קרא עוד...
הודעות להורים תשעט
מחיי בית הספר
כיתות
גלישה בטוחה
ביטחון ובטיחות בקיץ  
גלישה בטוחה תשע"ז  
שבוע גלישה בטוחה פעילוית תשעח  
מקצועות לימוד
ארכיון
שיר השבוע
למידה בשעת חירום