יום ג', טז’ בתשרי תשע”ט
דף הבית כיתות גלריה חדר מורים יצירת קשר
קרא עוד...
הנכם מוזמנים להיכנס ולשחק
קרא עוד...
תלמידים יקרים ,בעולם שבו האינטרנט הולך ותופס מקום נכבד בחיינו, נבקשכם לענות על סקר בנושא "הרגלי הגלישה שלי ברשת".לתשומת ליבכם , הסקר אנונימי ועוסק בהרגלי הגלישה האישיים שלכם בבית הספר ומחוצה לו.
קרא עוד...
ברשת מושיטים יד לעזרה ...
קרא עוד...
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה נמצא השנה בסימן של "עושים שינוי בחברה – וברשת מושיטים יד לעזרה. השבוע יתמקד בהעברת המסר לתלמידים כי באפשרותם לפנות לעזרה ולעזור לאחרים, ולנו ההורים, חשוב שנדע לאתר ולזהות סימנים של פגיעה ושנהווה כתובת לפניה
קרא עוד...
על כללים לגלישה נבונה הנכם מוזמנים להיכנס לפורטל החינוכי של עיריית ראשון
קרא עוד...
הורים יקרים ,מצרפת לכם מדריך לחיים ברשת בברכה ענת בן הראש רכזת התיקשוב
קרא עוד...
בפעילות זו תקבלו כלים שיסייעו לכם להגיב בצורה בוגרת ואחראית במקרה של ארועים המתרחשים ברשת
קרא עוד...
בפעילות זו מוצג סיפור העוסק בנושא של אלימות ברשת. לאורך הפעילות תעברו מספר שלבים של- הכרות עם החוק, העלאת טיעונים עבור שני הצדדים ולבסוף הכרעה על פי דעתם האישית. במטרה לעודד חשיבה אישית, יצירתית ומורכבת ביחס לסיפור המתואר.
קרא עוד...
מרבית מזמנכם אתם מבלים מול המחשב ? מעדיפים להתכתב בוואטס אפ במקום ללכת לחבר ? מוותרים על חוג בשביל צפייה בסרטים ביוטיוב ? - בפעילות זו תוכלו לקבל כלים לנהל את זמנכם תוך עידוד חשיבה לגבי סדרי עדיפויות של הגורמים השונים בחייהם .
קרא עוד...
פעילות רשת ביטחון היא פעילות שבה תוכלו להבין שלפעילות ברשת יש השפעה רבה, ושבריונות ברשת עלולה לפגוע ולגרום נזק ממשי. הפעילות תעודד אתכם להתנהג ברשת בצורה נאותה ולנקוט פעולות מעשיות למניעת בריונות מקוונת.
קרא עוד...
קרא עוד...
הודעות להורים תשעט
מחיי בית הספר
כיתות
גלישה בטוחה
ביטחון ובטיחות בקיץ  
גלישה בטוחה תשע"ז  
שבוע גלישה בטוחה פעילוית תשעח  
מקצועות לימוד
ארכיון
שיר השבוע
למידה בשעת חירום